Sinekliklerimiz piyasadaki diğer sinekliklere göre son derece dayanaklıdır.Üretimde 1.sınıf malzeme ve aksesuar kullanılmaktadır.
Profil olarak ince profil yerine kalın profil tercih ediyoruz.Böylelikle sinekliğin darbeye ve esnemelere karşı dayanıklılığı artmaktadır.
17x25mm alüminyum profil ile oluşturduğumuz sineklikleri ister sabit, ister takmatik(sök-tak), ister açılır kapanır(menteşeli) şekilde yaptırabilir ve kullanabilirsiniz.Yerine göre kullanmak gerekirse ince veya daha büyük profil alternatifleri mevcuttur.

Genel olarak beyaz , açık kahve ve koyu kahve olmak üzere 3 renk tercih edilse de, doğramanıza veya zevkinize uygun diğer renklerde de profil seçeneklerimiz mevcuttur.

Sineklikleri yaz-kış dışarıdan gelebilecek böceklere karşı bir tedbir olarak kullanabileceğiniz gibi, evde beslemekte olduğunuz evcil hayvanınızın dışarıya kaçmasına,aşağıya düşmesine bir engel teşkil edecek bir güvenlik önlemi olarak da kullanabilirsiniz. Evinizde beslediğiniz kedi,köpek,kuş vb. hayvanlarınız taktıracağınız sineklik sayesinde daha güvende olacaktır.

Kullanmadığınız zaman sinekliğinizi çok rahat bir şekilde çıkartarak içeri alabilirsiniz. Kolayca yıkayıp,temizleyebilirsiniz.Kullandığımız profil alüminyum olup paslanmaya karşı dayanıklıdır.