2) Temperli cam nedir,düzcam farkı var mı?
Temperli cam özel cam fırınlarında yüksek ısıda fırınlanarak darbeye karşı daha dayanıklı hale getirilmiş ve güvenlik açısından da kırıldığında tuzla buz olduğundan çevresine minimum zarar veren bir cam türevidir.Temelinde düz cam vardır.Düz camın temper fırınına girmesiyle oluşur ve düz cama göre 10 kat daha dayanıklıdır.

3) Cam balkon yaptırmak istiyorum, garanti ve yedek parça desteğiniz var mı?
Firmamızla iletişim kurarak adres ve iletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmeti için size verilecek randevu zamanında ustalarımız size yardımcı olacak,gerekli bilgilendirme ve tanıtımları yapacaklardır.Ayrıca, cam balkonlarda mekanik arızlarınızda 5 yıl boyunca ücretsiz teknik servis hizmeti ve 10 yıla kadar da yedek parça desteğimiz mevcuttur.

4) PVC veya cam balkon doğramalarında renk  ve model seçenekleriniz var mı?
Elbette renk ve model seçeneklerimiz mevcuttur. Onlarca renkten ve mevcut modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz.
Cam balkonda kullandığımız sistem BKS serisi olup piyasadaki en kaliteli serilerden biridir.Ayrıntılı bilgi için Bkz: Katlanır Cam Sistemleri

5) Akvaryumlarınız standart ölçü mü, hazır olarak mı satılıyor?
Akvaryumlarımız isteğinize göre belirteceğiniz ölçülerde tarafımızdan imal edilir,gerekli kontrol ve testleri yapılarak size teslim edilir.

6) Çerçeve yaptırmak istiyorum,nasıl yaptırabilirim?
Çerçeveleteceğiniz resim,fotoğraf,eşya ile birlikte gelmeniz çerçeve seçimi sırasında sizin yararınıza olacaktır.Zengin çerçeve çeşitlerimiz arasından dilediğiniz çerçeveyi seçebilirsiniz.Dilerseniz seçiminiz sırasında karton paspartu veya çerçeve paspartu da kullanarak resminize hoş bir görünüm ve derinlik katabilirsiniz.Çerçevelerimiz için ışığı yansıtmayan,parlama yapmayan özel çerçeve camı (matobel cam) kullanıyoruz.

7) Puzzle çerçeveletmek istiyorum,yapıyor musunuz?
Evet,puzzle da çerçeveliyoruz.Puzzle’ınızı yaptıktan sonra arkasını özel yapıştırıcısıyla yapıştırmanız yeterlidir.Ekstra bir mukavvaya yapıştırmak hem sizin çerçeveniz için hem de bizim için sıkıntı olacaktır. Yapıştırılmamış puzzle’ları güvenli bir şekilde herhangi sert iki plaka (mukavva,cam gibi) arasında getirebilirseniz arkasını yapıştırma işlemini biz yapmaktayız.

8)İnternet mağazanızdan nasıl alışveriş yapabilirim?
İnternet mağazamızda bulunan ürün(leri) sepetinize ekleyerek alışverişi tamamla kısmında ödeme seçeneklerinden birini seçip ödemenizi gerçekleştirmeniz halinde siparişiniz alınacaktır.

9)Siparişim ne zaman onaylanır, ne zaman kargoya verilir?
Ödemeniz şu an için gün içinde en kısa sürede onaylanıp hazırlanır ve kargoya verilir.Yakın bir zamanda ödeme onayı bekleme olmaksızın otomatik hale getirilecek ,maksimum 5-10 dk içinde ödemiz onaylanıp kargo aşamasına geçilecektir.Ayrıca haftaiçi saat 15.00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir.15.00’ten sonraki siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.Teslimat süresi 1-3 gündür.

Yukarıdaki konuların dışında bilgi almak istediğiniz konu olursa telefon yoluyla veya işletmemize gelerek bilgi alabilirsiniz.İletişim bilgilerimiz için buraya tıklayın.